Kurumsal

Kurumsal

Spa Wellness Time

2007 Yılı ile sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız Kalite ve farklılığıyla  Spa ,Wellness ,Estetik ve Medikal alanlarında ekipman tedariği ve danışmanlık hizmetlerini gerçekleştirmektedir.
Hizmet Verdiği Kurumların 100% müşteri memnuniyetine dayalı minimum maliyet ile maksimum fayda sağlamayı kendisine ilke edinmiştir.

Kalite ve güvenilirliği uluslar arası sertifika ve tecrübelerle kabul görmüş, alanlarının en köklü çözüm ortaklarını bünyesinde barındıran  Spa Time sunduğu mimari ve teknik bilgiyle kusursuz hizmeti vazgeçilmez amacı olarak benimsemiştir.
Dünya markalarını bünyesinde barındıran ,arge ve üretim departmanıyla sürekli gelişen firmamız sizlere güvenilir sorumluluk anlayışı ile hizmet verecektir.

VİZYON : Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Estetik, kozmetik, spa - wellness sektöründe uzman kadrosu,arge ve üretim gurubuyla üstün teknolojiyi ve modern tasarımları güvenilir, kaliteli hizmet prensibiyle sunmayı ilke edinmiştir.

SPA TIME firması olarak hedefimiz marka değerinize marka değerimizi katabilmek ,ihtiyaca yönelik ekipman tedariği sağlamak ,spa wellness sektöründe hizmet verdiği tesislerin güvenini kazanmak ve bu güveni daimi kılmaktır.

MİSYON: Spa wellness alanında çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.
Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, İşletmelerin ihtiyaçlarına 
• Görerek bakmak 
• Anlayarak çözmek için Spa Time
Saygılarımla..

Genel Koordinatör
Kutlu ÖZSÖZ


Misyon

Spa wellness alanında çözümlerimiz, hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, İşletmelerin ihtiyaçlarına - Görerek bakmak - Anlayarak çözmek için Spa Time

Vizyon

Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla Estetik, kozmetik, spa - wellness sektöründe uzman kadrosu,arge ve üretim gurubuyla üstün teknolojiyi ve modern tasarımları güvenilir, kaliteli hizmet prensibiyle sunmayı ilke edinmiştir.